Abracon Corporation ASG-D-V-B-320.000MHZ-T
ASG-D-V-B-320.000MHZ-T picture photo
Mfg. Part Number
ASG-D-V-B-320.000MHZ-T
Brief Description
OSC VCXO 320.000MHZ LVDS SMD
Datasheet Download
ASG-D-V-B-320.000MHZ-T.pdf
Availability of ASG-D-V-B-320.000MHZ-T
QUANTITY
ASG-D-V-B-320.000MHZ-T Order Process
Ship out your order
Specifications of ASG-D-V-B-320.000MHZ-T
Internal Part NumberEIS-ASG-D-V-B-320.000MHZ-T
3D ModelASG-D.pdfASG-D.stp
Standard Package2,000
SeriesASG-D
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVCXO
Frequency320MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVDS
Voltage - Supply2.5V
Frequency Stability±35ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)35mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.075" (1.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASG-D-V-B-320.000MHZ-T
Related LinksASG-D-V-B-3, ASG-D-V-B-320.000MHZ-T Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASG-D-V-B-320.000MHZ-T Details Description
Related parts for ASG-D-V-B-320.000MHZ-T
CAP TANT POLY 68UF 6.3V 2312 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 12 OHM 5% 80W datasheet.pdf
RES 7.15K OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V datasheet.pdf
SPOX BMI RECPT HOUSING 12CKTS datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 1500PF X5R datasheet.pdf
FEED THRU CAP datasheet.pdf
350 TB PLUGGABLE PLUG WF datasheet.pdf
FUSE 1500VDC 2.5 AMP INLINE MIDG datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf