Eaton (formerly Cooper Bussmann) ASZ350B3
ASZ350B3 picture photo
Mfg. Part Number
ASZ350B3
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
ARR SEC 350V 3-POLE W/O BRKT
Datasheet Download
ASZ350B3.pdf
Availability of ASZ350B3
QUANTITY
ASZ350B3 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASZ350B3
Internal Part NumberEIS-ASZ350B3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package24
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASZ350B3
Related LinksASZ3, ASZ350B3 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
ASZ350B3 Details Description
Related parts for ASZ350B3
RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 400V 25A TO220 datasheet.pdf
FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3KHZ RRO 16SSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 1A DO41 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 24VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES 27.4K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU ARM 768KB FLASH 100TFBGA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 32POS datasheet.pdf