ASSMANN WSW Components AT-S-26-8/8/S-50
AT-S-26-8/8/S-50 picture photo
Mfg. Part Number
AT-S-26-8/8/S-50
Brief Description
MOD CABLE 50FT STRAIGHT
Datasheet Download
AT-S-26-8/8/S-50.pdf
Availability of AT-S-26-8/8/S-50
QUANTITY
AT-S-26-8/8/S-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of AT-S-26-8/8/S-50
Internal Part NumberEIS-AT-S-26-8/8/S-50
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts8p8c (RJ45, Ethernet)
Length50.0' (15.2m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AT-S-26-8/8/S-50
Related LinksAT-S-26-, AT-S-26-8/8/S-50 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
AT-S-26-8/8/S-50 Details Description
Related parts for AT-S-26-8/8/S-50
CONN HEADER 34POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS W/PINS SOLDER datasheet.pdf
RES SMD 324K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 30ppm 32pF 30 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
1.25MM M VERT 3.0MM 2X10 POS datasheet.pdf
ABSOLUTE ENCODER datasheet.pdf
SWITCHING JUMPER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156" datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 12K OHM 2% RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf