Atmel ATF22LV10C-15PI
ATF22LV10C-15PI picture photo
Mfg. Part Number
ATF22LV10C-15PI
Manufacturer
Product Category
Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
Brief Description
IC PLD 10MC 15NS 24DIP
Datasheet Download
ATF22LV10C-15PI.pdf
Availability of ATF22LV10C-15PI
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ATF22LV10C-15PI Order Process
Ship out your order
Specifications of ATF22LV10C-15PI
Internal Part NumberEIS-ATF22LV10C-15PI
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package15
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyEmbedded - PLDs (Programmable Logic Device)
Series22V10
PackagingTube
Programmable TypeEE PLD
Number of Macrocells10
Voltage - Input3.3V
Speed15ns
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case24-DIP (0.300", 7.62mm)
Supplier Device Package24-PDIP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATF22LV10C-15PI
Related LinksATF22LV, ATF22LV10C-15PI Datasheet, Atmel Distributor
ATF22LV10C-15PI Details Description
Related parts for ATF22LV10C-15PI
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V datasheet.pdf
IC INVERTER HEX SCHMITT 14-TSSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 120V 200MA DO35 datasheet.pdf
IC INVERTER HEX LO VOLT 14SOIC datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A TO263-5 datasheet.pdf
IC PWR MGMT LI-ION SYSTEMS 32QFN datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 10K OHM 1% 0805 datasheet.pdf
CUTTER SIDE OVAL FLUSH 5.12" datasheet.pdf
CONN SSL RCPT 2POS 3.7MM SOLDER datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 460MA 1.1 OHM datasheet.pdf