Bel Fuse Inc. BACC45FM14-4PH
BACC45FM14-4PH picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FM14-4PH
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 4C 4#12 P TH RECP LC
Datasheet Download
BACC45FM14-4PH.pdf
Availability of BACC45FM14-4PH
QUANTITY
BACC45FM14-4PH Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FM14-4PH
Internal Part NumberEIS-BACC45FM14-4PH
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FM14-4PH
Related LinksBACC45F, BACC45FM14-4PH Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FM14-4PH Details Description
Related parts for BACC45FM14-4PH
RES SMD 9.31KOHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SIP datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 14-16 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RES 15 OHM 7W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606 datasheet.pdf