Bel Fuse Inc. BACC45FS18-8P8H
BACC45FS18-8P8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FS18-8P8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 8C 8#12 P TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC45FS18-8P8H.pdf
Availability of BACC45FS18-8P8H
QUANTITY
BACC45FS18-8P8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FS18-8P8H
Internal Part NumberEIS-BACC45FS18-8P8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FS18-8P8H
Related LinksBACC45F, BACC45FS18-8P8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FS18-8P8H Details Description
Related parts for BACC45FS18-8P8H
CONVERTER DC/DC +-12V 5W OUT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 43A T-MAX datasheet.pdf
FUSE GLASS 9A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CABLE 3COND 22AWG GRAY 500' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
TRANS NPN 50V 2A DPAK-4 datasheet.pdf
CAP TANT 0.18UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf