Bel Fuse Inc. BACC45FT16-10S7
BACC45FT16-10S7 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT16-10S7
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 10C 10#16 S BY PLUG WC
Datasheet Download
BACC45FT16-10S7.pdf
Availability of BACC45FT16-10S7
QUANTITY
BACC45FT16-10S7 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT16-10S7
Internal Part NumberEIS-BACC45FT16-10S7
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT16-10S7
Related LinksBACC45F, BACC45FT16-10S7 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT16-10S7 Details Description
Related parts for BACC45FT16-10S7
CONN HEADER .100" 14POS GOLD PCB datasheet.pdf
IC 4-BIT BUS SW 2-PORT 16-QSOP datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10V 20% 1206 datasheet.pdf
CARD EDGE 12POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
FAN AXIAL 171.5X51MM 220/240VAC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 200W datasheet.pdf
RES 19M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
XTRA LRG FIRE RTRD FO SPLICE CSE datasheet.pdf
IDC PLUG 27POS datasheet.pdf