Bel Fuse Inc. BACC45FT20-39P6
BACC45FT20-39P6 picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FT20-39P6
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 P BY PLUG
Datasheet Download
BACC45FT20-39P6.pdf
Availability of BACC45FT20-39P6
QUANTITY
BACC45FT20-39P6 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FT20-39P6
Internal Part NumberEIS-BACC45FT20-39P6
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FT20-39P6
Related LinksBACC45F, BACC45FT20-39P6 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FT20-39P6 Details Description
Related parts for BACC45FT20-39P6
POST BINDING STD DUAL HEAD 10/32 datasheet.pdf
GDT 250V 20% 15KA datasheet.pdf
SOCKET 4PAD 3.2X2.5 OSCILLATOR datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 20ppm 13pF 40 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 4.93 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS 3.81MM VERT BK datasheet.pdf
IC FPGA 414 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
RES 33 OHM 10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
JTV RELAY 1 FORM A 9V datasheet.pdf