Bel Fuse Inc. BACC63BP14C12S9H
BACC63BP14C12S9H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP14C12S9H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 9#20 3#16 S TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP14C12S9H.pdf
Availability of BACC63BP14C12S9H
QUANTITY
BACC63BP14C12S9H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP14C12S9H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP14C12S9H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP14C12S9H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP14C12S9H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP14C12S9H Details Description
Related parts for BACC63BP14C12S9H
CONN RING 16-22 AWG STRIP datasheet.pdf
LED 5MM RT ANG HI EFF GRN PC MNT datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 1825 datasheet.pdf
CABLE PROGRAMMING USB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TRANS NPN 80V 1A SOT89 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf