Bel Fuse Inc. BACC63BP14D3P8H
BACC63BP14D3P8H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP14D3P8H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 2#16 1#2 P PLUG SS LC
Datasheet Download
BACC63BP14D3P8H.pdf
Availability of BACC63BP14D3P8H
QUANTITY
BACC63BP14D3P8H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP14D3P8H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP14D3P8H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP14D3P8H
Related LinksBACC63B, BACC63BP14D3P8H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP14D3P8H Details Description
Related parts for BACC63BP14D3P8H
RES SMD 14 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 5W DO15 datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 2MM 44POS 15GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50PS .100 PRESSFIT datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 768K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV 2CH OPEN COLL 8SMD datasheet.pdf
ACCY MOUNT BMM 3/4" MBO ANTENNA datasheet.pdf
HEATSINK R150-170 CITIZEN datasheet.pdf
LED LUXEON WARM WHITE 2700K 3SMD datasheet.pdf
HEAT SHRINK 1" datasheet.pdf