Bel Fuse Inc. BACC63BP14H15S7H
BACC63BP14H15S7H picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP14H15S7H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 SKT TH PLUG LC
Datasheet Download
BACC63BP14H15S7H.pdf
Availability of BACC63BP14H15S7H
QUANTITY
BACC63BP14H15S7H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP14H15S7H
Internal Part NumberEIS-BACC63BP14H15S7H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP14H15S7H
Related LinksBACC63BP, BACC63BP14H15S7H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP14H15S7H Details Description
Related parts for BACC63BP14H15S7H
IC PMU MICROCTRL BALLAST 20-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 665K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC HOT-SWAP CTRLR DUAL 8-SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
RES 218 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 5.36 OHM 1% 20W datasheet.pdf
MOD RF 24XSTREAM 50MW IND datasheet.pdf
CAP FILM 3.3UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 6.19K OHM 0.6W 3017 datasheet.pdf