Bel Fuse Inc. BACC63BP20C39S7
BACC63BP20C39S7 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BP20C39S7
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 S TH PLUG
Datasheet Download
BACC63BP20C39S7.pdf
Availability of BACC63BP20C39S7
QUANTITY
BACC63BP20C39S7 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BP20C39S7
Internal Part NumberEIS-BACC63BP20C39S7
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BP20C39S7
Related LinksBACC63B, BACC63BP20C39S7 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BP20C39S7 Details Description
Related parts for BACC63BP20C39S7
PIN REPLACEMENT 3X12 KT35 datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
IC TRANSLATOR LEVEL 8CH 20-TSSOP datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 20ppm 18pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
LED T1-3/4 AMBER 608NM VAR HT datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
30W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
IC DSP FIXED POINT 561FCBGA datasheet.pdf
16 MODII HDR SRST B/A 100 W/HD datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf