Bel Fuse Inc. BACC63BV24B61S10
BACC63BV24B61S10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63BV24B61S10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 61C 61#20 S RECP SS WC
Datasheet Download
BACC63BV24B61S10.pdf
Availability of BACC63BV24B61S10
QUANTITY
BACC63BV24B61S10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63BV24B61S10
Internal Part NumberEIS-BACC63BV24B61S10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63BV24B61S10
Related LinksBACC63BV, BACC63BV24B61S10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63BV24B61S10 Details Description
Related parts for BACC63BV24B61S10
RES SMD 6.04KOHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 700V TO220FPAB datasheet.pdf
TVS DIODE 150VWM 268VC SMB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES SMD 72.3K OHM 0.1% 0.8W 2010 datasheet.pdf
CABLE 12COND 26AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
Connector Socket 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
COUNTER LCD 6 CHAR 9-64V PNL MT datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V datasheet.pdf