Bel Fuse Inc. BACC63CC22-12P10
BACC63CC22-12P10 picture photo
Mfg. Part Number
BACC63CC22-12P10
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 P BY RECP WC
Datasheet Download
BACC63CC22-12P10.pdf
Availability of BACC63CC22-12P10
QUANTITY
BACC63CC22-12P10 Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC63CC22-12P10
Internal Part NumberEIS-BACC63CC22-12P10
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC63CC22-12P10
Related LinksBACC63CC, BACC63CC22-12P10 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC63CC22-12P10 Details Description
Related parts for BACC63CC22-12P10
IC FPGA 182 I/O 256FTBGA datasheet.pdf
IC 8-BIT GENERATOR 28PLCC datasheet.pdf
RES 402 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT VERT HV-100 44POS datasheet.pdf
FRAME HINGED FOR 6MOD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW datasheet.pdf