Murata Electronics North America BLA2ABD750SN4D
BLA2ABD750SN4D picture photo
Mfg. Part Number
BLA2ABD750SN4D
Manufacturer
Product Category
Ferrite Beads and Chips
Brief Description
FERRITE ARRAY 75 OHM 200MA 0804
Datasheet Download
BLA2ABD750SN4D.pdf
Availability of BLA2ABD750SN4D
QUANTITY
BLA2ABD750SN4D Order Process
Ship out your order
Specifications of BLA2ABD750SN4D
Internal Part NumberEIS-BLA2ABD750SN4D
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Filters
FamilyFerrite Beads and Chips
SeriesEMIFIL®, BLA2AB
PackagingTape & Reel (TR)
Impedance @ Frequency75 Ohm @ 100MHz
Current Rating200mA
DC Resistance (DCR)200 mOhm Max
Filter TypeDifferential Mode - 4 Line Array
Package / Case0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.024" (0.60mm)
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BLA2ABD750SN4D
Related LinksBLA2ABD, BLA2ABD750SN4D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLA2ABD750SN4D Details Description
Related parts for BLA2ABD750SN4D
IC DIGITAL POT 1K 100TP 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
BATTERY PACK 9.6V 2450MAH NIMH datasheet.pdf
OSC XO 75.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
KK 156 HDR FRLK RTAN PEG 9POS datasheet.pdf
CONN DSUB HOUSING datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 12POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE datasheet.pdf
HEATSINK TO-220 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 27 OHM 1% 10W datasheet.pdf