Murata Electronics North America BLM21PG121SN1
BLM21PG121SN1 picture photo
Mfg. Part Number
BLM21PG121SN1
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
BLM21PG121SN1.pdf
Availability of BLM21PG121SN1
QUANTITY
BLM21PG121SN1 Order Process
Ship out your order
Specifications of BLM21PG121SN1
Internal Part NumberEIS-BLM21PG121SN1
Delivery TimeIn stock, ship BLM21PG121SN1 today.
SeriesBLM21PG
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-BLM21PG121SN1
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksBLM21P, BLM21PG121SN1 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
BLM21PG121SN1 Details Description
Related parts for BLM21PG121SN1
CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917 datasheet.pdf
RELAY TIME DELAY DPDT 120VAC datasheet.pdf
IC SDRAM 64MBIT 166MHZ 90BGA datasheet.pdf
IC FPGA 360 I/O 484FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
SCREWDRIVER PHILLIPS #3 10.87" datasheet.pdf
RES 1.1M OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB datasheet.pdf
CAP CER 11PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
IC CTLR CURR MODE 65KHZ 8SOIC datasheet.pdf