Bel Fuse Inc. C48-00R12-3S9-106
C48-00R12-3S9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R12-3S9-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-00R12-3S9-106.pdf
Availability of C48-00R12-3S9-106
QUANTITY
C48-00R12-3S9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R12-3S9-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R12-3S9-106
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R12-3S9-106
Related LinksC48-00R1, C48-00R12-3S9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R12-3S9-106 Details Description
Related parts for C48-00R12-3S9-106
IDC CABLE - MSD40K/MC40F/MCS40K datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL STR 30POS datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 150V 0605 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR LO 4.38V SOT-25 datasheet.pdf
CAP POLYMER 150UF 20% 20V SMD datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 4V 10% 1410 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
49.53MM X 48.26MM 1=25/PK datasheet.pdf
RES SMD 25.2K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
ATM-10: WO FACE PLATE datasheet.pdf
CRYSTAL 38.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
10UF 35V 5,0X5,0X5,3MM 105C 2000 datasheet.pdf