Bel Fuse Inc. C48-00R14-4P8-106
C48-00R14-4P8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R14-4P8-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 4C 9#20 3#16 PIN RECP
Datasheet Download
C48-00R14-4P8-106.pdf
Availability of C48-00R14-4P8-106
QUANTITY
C48-00R14-4P8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R14-4P8-106
Internal Part NumberEIS-C48-00R14-4P8-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R14-4P8-106
Related LinksC48-00R1, C48-00R14-4P8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R14-4P8-106 Details Description
Related parts for C48-00R14-4P8-106
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES SMD 16.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 11POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 5V 8-SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 200KHZ 8MSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT datasheet.pdf
RES 10.0M OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf