Bel Fuse Inc. C48-00R14-7S7-402
C48-00R14-7S7-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-00R14-7S7-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 7C 7#16 S TH RECP WC
Datasheet Download
C48-00R14-7S7-402.pdf
Availability of C48-00R14-7S7-402
QUANTITY
C48-00R14-7S7-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-00R14-7S7-402
Internal Part NumberEIS-C48-00R14-7S7-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-00R14-7S7-402
Related LinksC48-00R1, C48-00R14-7S7-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-00R14-7S7-402 Details Description
Related parts for C48-00R14-7S7-402
IC PWM CTRLR/VOLT OUT MON 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 48.7K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC COMP DUAL LV OFFSET MICRO-8 datasheet.pdf
TOOL REPL BLADES FOR 601827-2 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf
RES SMD 7.23K OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 5A DO215AB datasheet.pdf
HEIGHT SPACER datasheet.pdf
Connector Socket 23 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 2A datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 50A 115VAC/28VDC datasheet.pdf