Bel Fuse Inc. C48-10R22-19S10-106
C48-10R22-19S10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-19S10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R22-19S10-106.pdf
Availability of C48-10R22-19S10-106
QUANTITY
C48-10R22-19S10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-19S10-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-19S10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-19S10-106
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-19S10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-19S10-106 Details Description
Related parts for C48-10R22-19S10-106
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB16 PG29 datasheet.pdf
RELAY SSR 40A 480VAC DC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM VM 16-SOIC datasheet.pdf
SNSW 5A .110 RLR 79218454 datasheet.pdf
RES SMD 365K OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 7.5MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 79POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 7POS PIN datasheet.pdf