Bel Fuse Inc. C48-10R24Y57S-406
C48-10R24Y57S-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R24Y57S-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2#12 55#20 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R24Y57S-406.pdf
Availability of C48-10R24Y57S-406
QUANTITY
C48-10R24Y57S-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R24Y57S-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R24Y57S-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R24Y57S-406
Related LinksC48-10R2, C48-10R24Y57S-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R24Y57S-406 Details Description
Related parts for C48-10R24Y57S-406
INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD datasheet.pdf
RES 0.002 OHM 1W 1% RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 680 OHM 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 15MH 51MA 62 OHM TH datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 100MHZ 165CABGA datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 2000VA CHAS MNT datasheet.pdf
BUTTON FOR SWES AND INDICATORS datasheet.pdf
CAP CER 10UF 16V X6S 0805 datasheet.pdf
OSC CMEMS 16.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf