Bel Fuse Inc. C48-16R22-32P10-106
C48-16R22-32P10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-32P10-106
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-16R22-32P10-106.pdf
Availability of C48-16R22-32P10-106
QUANTITY
C48-16R22-32P10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-32P10-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-32P10-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-32P10-106
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-32P10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-32P10-106 Details Description
Related parts for C48-16R22-32P10-106
IC ADC 12BIT 250KSPS 28-QSOP datasheet.pdf
BOARD EVAL POE STHS4257A/L6565D datasheet.pdf
CONN TERM BLK 4POS 5MM R/A BK datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CAP TANT 390UF 10% 6V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT THRU SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf
CAP FILM 250VDC 0.018UF RADIAL datasheet.pdf