Murata Electronics North America CCD50V22PJ1
CCD50V22PJ1 picture photo
Mfg. Part Number
CCD50V22PJ1
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
CCD50V22PJ1.pdf
Availability of CCD50V22PJ1
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CCD50V22PJ1 Order Process
Ship out your order
Specifications of CCD50V22PJ1
Internal Part NumberEIS-CCD50V22PJ1
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship CCD50V22PJ1 today.
SeriesCCD50V
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CCD50V22PJ1
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCCD50, CCD50V22PJ1 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CCD50V22PJ1 Details Description
Related parts for CCD50V22PJ1
EVALUATION BOARD FOR HOTLINK datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
RES 221K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CORD 4 POS FEMALE 30M 22 AWG datasheet.pdf
RES 10.1K OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
POT 100K OHM 1/8W CARBON LINEAR datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 5K OHM 175W datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS T/H GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
390UF 450V 35X45MM 85C 5000H datasheet.pdf