Omron Automation & Safety CCSFPR100BL2
CCSFPR100BL2 picture photo
Mfg. Part Number
CCSFPR100BL2
Brief Description
RINGLT LOW ANGLE BLUE OD100
Datasheet Download
CCSFPR100BL2.pdf
Availability of CCSFPR100BL2
QUANTITY
CCSFPR100BL2 Order Process
Ship out your order
Specifications of CCSFPR100BL2
Internal Part NumberEIS-CCSFPR100BL2
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyMachine Vision - Lighting
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCSFPR100BL2
Related LinksCCSFPR, CCSFPR100BL2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
CCSFPR100BL2 Details Description
Related parts for CCSFPR100BL2
MARKER LABELS UNPRINT 5-SECTION datasheet.pdf
LED GREEN DIFF 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM datasheet.pdf
IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8SOP-J datasheet.pdf
RES 2.15K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDMI ADAPTOR FEMALE/FEMALE datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf