Sensata Technologies/Airpax CELBXPB111-1REC4-38616-250
CELBXPB111-1REC4-38616-250 picture photo
Mfg. Part Number
CELBXPB111-1REC4-38616-250
Manufacturer
Product Category
Circuit Breakers
Brief Description
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 250A
Datasheet Download
CELBXPB111-1REC4-38616-250.pdf
Availability of CELBXPB111-1REC4-38616-250
QUANTITY
CELBXPB111-1REC4-38616-250 Order Process
Ship out your order
Specifications of CELBXPB111-1REC4-38616-250
Internal Part NumberEIS-CELBXPB111-1REC4-38616-250
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Circuit Protection
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CELBXPB111-1REC4-38616-250
CELBXPB111-1REC4-38616-250 Details Description
Related parts for CELBXPB111-1REC4-38616-250
IC REG LDO 1.5V 3A TO220-3 datasheet.pdf
TRIAC 700V 8A TO220AB datasheet.pdf
IC HOT-SWAP CONTROLLER 16-QSOP datasheet.pdf
ZIGBEE COORDINATOR, SMT, 2MW, OT datasheet.pdf
ENCODER MODULE 3CH 360CPR datasheet.pdf
CABLE ASSY QSFP 28AWG 5M datasheet.pdf
2A 8 SOIC EXP METAL DUAL INVERT datasheet.pdf
RES 1.74K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
FERRULE DIES FOR 73772-0004 datasheet.pdf
DIODE ZENER 75V 300MW SOD323 datasheet.pdf