Bel Fuse Inc. CN0966A12A12S9-200
CN0966A12A12S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966A12A12S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN0966A12A12S9-200.pdf
Availability of CN0966A12A12S9-200
QUANTITY
CN0966A12A12S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966A12A12S9-200
Internal Part NumberEIS-CN0966A12A12S9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966A12A12S9-200
Related LinksCN0966A12, CN0966A12A12S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966A12A12S9-200 Details Description
Related parts for CN0966A12A12S9-200
IDC CABLE - CKR50S/AE50M/CKR50S datasheet.pdf
IC OP AMP LP HI SPEED 8-UMAX datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 1VA 32V datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
LED CBI 3MM 4X1 YLW,RED,GRN,X datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC VOLT REG 1-3PHASES 32QFN datasheet.pdf
CONN SOCKET 16PIN GOLD W/KEY/STR datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 20% 100VDC AXIAL datasheet.pdf