Bel Fuse Inc. CN0967C16A10S9-200
CN0967C16A10S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C16A10S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 10C 10#16 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C16A10S9-200.pdf
Availability of CN0967C16A10S9-200
QUANTITY
CN0967C16A10S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C16A10S9-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C16A10S9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C16A10S9-200
Related LinksCN0967C16, CN0967C16A10S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C16A10S9-200 Details Description
Related parts for CN0967C16A10S9-200
RES SMD 56.2KOHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
LCD MOD CHAR 2X20 Y/G TRANSFL datasheet.pdf
RES 470K OHM 1/2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 16 16S datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10V 20% 2824 datasheet.pdf
KIT DEMO KEYFOB SI4355 RX 434MHZ datasheet.pdf
RES 349K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf