Bel Fuse Inc. CN0967C16G24S9Y040
CN0967C16G24S9Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C16G24S9Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 S TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C16G24S9Y040.pdf
Availability of CN0967C16G24S9Y040
QUANTITY
CN0967C16G24S9Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C16G24S9Y040
Internal Part NumberEIS-CN0967C16G24S9Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C16G24S9Y040
Related LinksCN0967C16, CN0967C16G24S9Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C16G24S9Y040 Details Description
Related parts for CN0967C16G24S9Y040
RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 5A 5V datasheet.pdf
VARISTOR 6V 250A DISC 10MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 WW datasheet.pdf
BLOCK MNT THREAD FOR BARREL PROX datasheet.pdf
CONN 8POS MALE RCPT 12" 16AWG datasheet.pdf
SENSOR REED SPDT SCREW MOUNT datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 42POS .127M datasheet.pdf
RES 110 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 240 OHM 5.25W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AB datasheet.pdf