Bel Fuse Inc. CN0967C22S12P6-040
CN0967C22S12P6-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22S12P6-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P RECP SS LC
Datasheet Download
CN0967C22S12P6-040.pdf
Availability of CN0967C22S12P6-040
QUANTITY
CN0967C22S12P6-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22S12P6-040
Internal Part NumberEIS-CN0967C22S12P6-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22S12P6-040
Related LinksCN0967C22, CN0967C22S12P6-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22S12P6-040 Details Description
Related parts for CN0967C22S12P6-040
IC HEX SCHMITT-TRIG INV 14-TSSOP datasheet.pdf
RES 2.2 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 10MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC SCSI 27-LINE TERM 44-SSOP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN/PNP SOT363 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 4POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
HAN TC650 FEMALE CONTACT 150MM datasheet.pdf
IC DDR 512M 166MHZ 60BGA datasheet.pdf