Bel Fuse Inc. CN1020A10G02S9Y240
CN1020A10G02S9Y240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A10G02S9Y240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 S BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A10G02S9Y240.pdf
Availability of CN1020A10G02S9Y240
QUANTITY
CN1020A10G02S9Y240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A10G02S9Y240
Internal Part NumberEIS-CN1020A10G02S9Y240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A10G02S9Y240
Related LinksCN1020A10, CN1020A10G02S9Y240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A10G02S9Y240 Details Description
Related parts for CN1020A10G02S9Y240
IC PROGRAM 4.000V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS .100" STR TIN datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL R/A datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU I2C 8-MSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 50POS 1.27MM GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
LED BEACON, CLEAR, 24VDC, M22 datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 36MA 42 OHM TH datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
SPOTLIGHT ASS Y datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf