Bel Fuse Inc. CN1020A10G20P6-240
CN1020A10G20P6-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A10G20P6-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#16 P BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A10G20P6-240.pdf
Availability of CN1020A10G20P6-240
QUANTITY
CN1020A10G20P6-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A10G20P6-240
Internal Part NumberEIS-CN1020A10G20P6-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A10G20P6-240
Related LinksCN1020A10, CN1020A10G20P6-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A10G20P6-240 Details Description
Related parts for CN1020A10G20P6-240
FIXED IND 330NH 475MA 360 MOHM datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 1K 20SSOP datasheet.pdf
COMBINATION ANVIL datasheet.pdf
CAP CER 47PF 50V C0G RADIAL datasheet.pdf
LED CBI 3MM YELLOW SGL BLK RA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
IC TXRX UHF ASK/FSK 32QFN datasheet.pdf
BOBBIN COIL FORMER RM 6 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf