Bel Fuse Inc. CN1020A10G20SN-040
CN1020A10G20SN-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A10G20SN-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A10G20SN-040.pdf
Availability of CN1020A10G20SN-040
QUANTITY
CN1020A10G20SN-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A10G20SN-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A10G20SN-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A10G20SN-040
Related LinksCN1020A10, CN1020A10G20SN-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A10G20SN-040 Details Description
Related parts for CN1020A10G20SN-040
IC XDCP SGL 100TAP 10K 8-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 1.97A 51 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 390UF 10V 10% 2824 datasheet.pdf
IC LVL XLTR LV 8MBPS 14-TSSOP datasheet.pdf
IBUTTON EEPROM 1KBit F3 datasheet.pdf
RES 7.23K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 3PIN CRIMP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf