Bel Fuse Inc. CN1020A18G31S10Y040
CN1020A18G31S10Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A18G31S10Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 31C 31#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A18G31S10Y040.pdf
Availability of CN1020A18G31S10Y040
QUANTITY
CN1020A18G31S10Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A18G31S10Y040
Internal Part NumberEIS-CN1020A18G31S10Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A18G31S10Y040
Related LinksCN1020A18, CN1020A18G31S10Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A18G31S10Y040 Details Description
Related parts for CN1020A18G31S10Y040
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 16-IN 24-CERPACK datasheet.pdf
VARISTOR 243V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 10MM datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CAP TANT 0.33UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
THYRISTOR SCR 70A 1200V TO-94 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB datasheet.pdf
IC EEPROM 1MBIT 400KHZ datasheet.pdf
RES SMD 1.37M OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf