Bel Fuse Inc. CN1020A24G61P6Y040
CN1020A24G61P6Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A24G61P6Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 61C 61#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A24G61P6Y040.pdf
Availability of CN1020A24G61P6Y040
QUANTITY
CN1020A24G61P6Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A24G61P6Y040
Internal Part NumberEIS-CN1020A24G61P6Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A24G61P6Y040
Related LinksCN1020A24, CN1020A24G61P6Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A24G61P6Y040 Details Description
Related parts for CN1020A24G61P6Y040
CBL RIBN 14COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 4.8A 8-SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X15MM 5VDC WIRE datasheet.pdf
OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
ER 7C 7#12 SKT PLUG RTANG datasheet.pdf
LED 18MM RED 5V TAB PNL MNT datasheet.pdf