Amphenol Aerospace Operations CTVP00RF-15-55PE-P3AD
CTVP00RF-15-55PE-P3AD picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RF-15-55PE-P3AD
Brief Description
HD 38999 55C 55#23 PIN RECP
Datasheet Download
CTVP00RF-15-55PE-P3AD.pdf
Availability of CTVP00RF-15-55PE-P3AD
QUANTITY
CTVP00RF-15-55PE-P3AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RF-15-55PE-P3AD
Internal Part NumberEIS-CTVP00RF-15-55PE-P3AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RF-15-55PE-P3AD
Related LinksCTVP00RF-1, CTVP00RF-15-55PE-P3AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RF-15-55PE-P3AD Details Description
Related parts for CTVP00RF-15-55PE-P3AD
RES 15 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC SW CURR LIMIT HI SIDE 8MSOP datasheet.pdf
LED CBI 5MM YLW DIFF SGL BLK RA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf