Amphenol Aerospace Operations CTVP00RF-21-121SA-S15
CTVP00RF-21-121SA-S15 picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RF-21-121SA-S15
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTVP00RF-21-121SA-S15.pdf
Availability of CTVP00RF-21-121SA-S15
QUANTITY
CTVP00RF-21-121SA-S15 Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RF-21-121SA-S15
Internal Part NumberEIS-CTVP00RF-21-121SA-S15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RF-21-121SA-S15
Related LinksCTVP00RF-2, CTVP00RF-21-121SA-S15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RF-21-121SA-S15 Details Description
Related parts for CTVP00RF-21-121SA-S15
CONN RING 14-16 AWG #4 BUDGET datasheet.pdf
IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS 1MM DIP SLD datasheet.pdf
CAP CER 1.5PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
TVS DIODE 94VWM 159.6VC AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
SLEEVE BRAIDED PE 2" GN/YW 250' datasheet.pdf