Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-25-35JE-LC
CTVS06RF-25-35JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-25-35JE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 128C 128#22D SKT PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-25-35JE-LC.pdf
Availability of CTVS06RF-25-35JE-LC
QUANTITY
CTVS06RF-25-35JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-25-35JE-LC
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-25-35JE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-25-35JE-LC
Related LinksCTVS06RF-, CTVS06RF-25-35JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-25-35JE-LC Details Description
Related parts for CTVS06RF-25-35JE-LC
RES ARRAY 5 RES 680K OHM 6SIP datasheet.pdf
IC FLASH 256KBIT 120NS 32PLCC datasheet.pdf
TVS DIODE 8VWM 14.28VC AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 4.4A TO-220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 350MHZ 8MSOP datasheet.pdf
TERM PCB SNAP-IN VERT M3 THREAD datasheet.pdf
RES 50.0K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 440MA 520 MOHM datasheet.pdf
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL NK datasheet.pdf
MOUNTING BUTTON 0.250" NYLON BLK datasheet.pdf