NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. CWT-H12-STDED-LX
CWT-H12-STDED-LX picture photo
Mfg. Part Number
CWT-H12-STDED-LX
Manufacturer
Product Category
Software, Services
Brief Description
TECH SUPP 1YR HCS12 STD EDITION
Datasheet Download
CWT-H12-STDED-LX.pdf
Availability of CWT-H12-STDED-LX
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CWT-H12-STDED-LX Order Process
Ship out your order
Specifications of CWT-H12-STDED-LX
Internal Part NumberEIS-CWT-H12-STDED-LX
Lead Free Status / RoHS StatusLead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilySoftware, Services
Series-
TypeTech Support
Applications-
Edition-
License Length-
License - User Details-
Operating System-
For Use With/Related ProductsHC(S)12
Media Delivery Type-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CWT-H12-STDED-LX
CWT-H12-STDED-LX Details Description
Related parts for CWT-H12-STDED-LX
OPTOISO 5.3KV DARL W/BASE 6SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 3MM 10POS DL MATE-N-L datasheet.pdf
CONN SPRING 53POS SNGL .315 SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
LED OSLON 470NM BLUE SMD datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK TO JACK 50 OHM datasheet.pdf
SGE-225-2-2050L 02500C SFTY EDGE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
IC FPGA 432 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONN 32POS FML R/A ROW A datasheet.pdf