Amphenol Aerospace Operations D38999/20JF32SB
D38999/20JF32SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JF32SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/20JF32SB.pdf
Availability of D38999/20JF32SB
QUANTITY
D38999/20JF32SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JF32SB
Internal Part NumberEIS-D38999/20JF32SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JF32SB
Related LinksD38999/, D38999/20JF32SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JF32SB Details Description
Related parts for D38999/20JF32SB
DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SMA datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
OSC VCO 3050-3400MHZ SMD .5X.5" datasheet.pdf
SWITCH ROLL SPST-NC 6A QC TERM datasheet.pdf
CONN HEADER 9POS STACKNG 15GOLD datasheet.pdf
LED ENDOR STAR MODULE WHT datasheet.pdf
IC FRAC-N FREQ SYNTH 24LFCSP datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 35V X5R 0402 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 12V 9A PPAK SC75-6L datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf