Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ24BE
D38999/20MJ24BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ24BE
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/20MJ24BE.pdf
Availability of D38999/20MJ24BE
QUANTITY
D38999/20MJ24BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ24BE
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ24BE
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ24BE
Related LinksD38999/, D38999/20MJ24BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ24BE Details Description
Related parts for D38999/20MJ24BE
CONN SPRING 50POS SNGL .255 SMD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 100V datasheet.pdf
CAP FILM 600UF 10% 800VDC SCREW datasheet.pdf
CABLE 4POS .100 JUMPER 3.75 INCH datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 18SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
IC SRAM 4MB 10NS 44TSOP datasheet.pdf
508 TB SPRING PLUG WF datasheet.pdf
15 POS TR MINI UNIV datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE datasheet.pdf