Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ61AD
D38999/20MJ61AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ61AD
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MJ61AD.pdf
Availability of D38999/20MJ61AD
QUANTITY
D38999/20MJ61AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ61AD
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ61AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ61AD
Related LinksD38999/, D38999/20MJ61AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ61AD Details Description
Related parts for D38999/20MJ61AD
RES 10 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC POT DGTL 100K 32TAPS 8-MSOP datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 500MW LLDS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
SPARE RECEIVER datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf