Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZD35JB-LC
D38999/20ZD35JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZD35JB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 37C 37#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZD35JB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZD35JB-LC
QUANTITY
D38999/20ZD35JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZD35JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZD35JB-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZD35JB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZD35JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZD35JB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZD35JB-LC
RES SMD 487K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 68.1K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf