Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZF32PC-LC
D38999/20ZF32PC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZF32PC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 32C 32#20 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZF32PC-LC.pdf
Availability of D38999/20ZF32PC-LC
QUANTITY
D38999/20ZF32PC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZF32PC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZF32PC-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZF32PC-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZF32PC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZF32PC-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZF32PC-LC
RES SMD 2.49K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 0.01 OHM 16W 5% TO220 datasheet.pdf
IC DAC 14BIT R-R QUAD 16SSOP datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 50V NP0 1812 datasheet.pdf
FEED-THROUGH TERM BLOCK 4-20AWG datasheet.pdf
RES 3K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO-263AB datasheet.pdf
IC LOAD SWITCH 4A SGL 8WLCSP datasheet.pdf
IC DSP MULTICORE 561CSP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 37POS SKT datasheet.pdf
Field Programmable Gate Array, 196 CLBs, 3000 Gates, 179MHz, CMOS, PQCC84 IC datasheet.pdf