Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ20PN
D38999/20ZJ20PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ20PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 30C MIXED PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ20PN.pdf
Availability of D38999/20ZJ20PN
QUANTITY
D38999/20ZJ20PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ20PN
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ20PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ20PN
Related LinksD38999/, D38999/20ZJ20PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ20PN Details Description
Related parts for D38999/20ZJ20PN
IC REG LDO 3V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
CONN RECEPT RTANG 96POS .100 DIN datasheet.pdf
RES SMD 118K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20V 20% RADIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 36-72VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
HEX STANDOFF M4 NYLON 10MM datasheet.pdf
SL-SMT3.50/24/90G 3.2SN BK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 20POS INLINE PIN datasheet.pdf