Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ37SB-LC
D38999/24FJ37SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ37SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C 39#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24FJ37SB-LC.pdf
Availability of D38999/24FJ37SB-LC
QUANTITY
D38999/24FJ37SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ37SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ37SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ37SB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FJ37SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ37SB-LC Details Description
Related parts for D38999/24FJ37SB-LC
IC OPAMP DUAL CURR-FDBK 8-SOIC datasheet.pdf
IC SWITCHER VIDEO SIGNAL SOP8 TR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN SKT 20POS 1.27MM GOLD datasheet.pdf
STRIP CON datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 30POS 0.5MM 3.5" datasheet.pdf
CONN RCPT 37 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 0.2 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 75PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 35POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CAP CER 2PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf