Amphenol Aerospace Operations D38999/24JB35HA
D38999/24JB35HA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JB35HA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JB35HA.pdf
Availability of D38999/24JB35HA
QUANTITY
D38999/24JB35HA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JB35HA
Internal Part NumberEIS-D38999/24JB35HA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JB35HA
Related LinksD38999/, D38999/24JB35HA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JB35HA Details Description
Related parts for D38999/24JB35HA
IC PWR DRIVER 8BIT SER 20SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
FUSE GLASS 3A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 51.1K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 0.249 OHM 5W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC REL/SS OUT 24V datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
FIXED IND 240NH 100MA 4.8 OHM datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf