Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ19PC-LC
D38999/24JJ19PC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ19PC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ19PC-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ19PC-LC
QUANTITY
D38999/24JJ19PC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ19PC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ19PC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ19PC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ19PC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ19PC-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ19PC-LC
SIP HEADER 15 POS STRAIGHT PCB datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 datasheet.pdf
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMD datasheet.pdf
IC SMART CARD INTERFACE 24SSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X15MM BALL 5VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 84.5KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 44 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
XFRMR CURR 10A 1:100 VRT datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A datasheet.pdf