Amphenol Aerospace Operations D38999/24LD18SN-LC
D38999/24LD18SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24LD18SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24LD18SN-LC.pdf
Availability of D38999/24LD18SN-LC
QUANTITY
D38999/24LD18SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24LD18SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24LD18SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24LD18SN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24LD18SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24LD18SN-LC Details Description
Related parts for D38999/24LD18SN-LC
IC MUX/DEMUX 8X1 16TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
RES WIREWOUND 470 OHM 7W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD datasheet.pdf
DIP CABLE M-F 14POS datasheet.pdf
HAR-BUS HM MEL., TYP C, AFS 2, T datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 50V VMT3 datasheet.pdf
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 7.5A datasheet.pdf