Amphenol Aerospace Operations D38999/24TD15BB
D38999/24TD15BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TD15BB
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TD15BB.pdf
Availability of D38999/24TD15BB
QUANTITY
D38999/24TD15BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TD15BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24TD15BB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TD15BB
Related LinksD38999/, D38999/24TD15BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TD15BB Details Description
Related parts for D38999/24TD15BB
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 450V SCREW datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 50V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 4POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
HOLDER 6 AA CELL W/9V SNAP FAST datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 20V 10% 3226 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
PTCC6 REPLACEMENT TIP datasheet.pdf
KPSE02E14-5PA206 datasheet.pdf
RES 430 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf