Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZH35HN-LC
D38999/24ZH35HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZH35HN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 100C 100#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZH35HN-LC.pdf
Availability of D38999/24ZH35HN-LC
QUANTITY
D38999/24ZH35HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZH35HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZH35HN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZH35HN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZH35HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZH35HN-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZH35HN-LC
RES CHAS MNT 300 OHM 1% 12.5W datasheet.pdf
CAP CER 27PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 16V 10% RADIAL datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 8NS 119BGA datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONN HDR SPRING DL 24POS SLD CUP datasheet.pdf
IC TX/RCVR LVDS INTRFC 100TQFP datasheet.pdf
CONN HOUSING FOR M TERMINALS datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-3.3V 6W datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
6.5MM WTB HDR WBOSSKINK NAT4CKT datasheet.pdf